Jeszcze przygotowuję dekoracje świąteczne i tak mnie zakręciło filcowanie,że robię nowe pisanki.Podoba mi się ta technika,bo można uruchomić wyobrażnię i złapać igłę,wełnę i pomysły przychodzą do głowy.
Zrobiłam kilka nowych pisanek i zrobiłam zdjęcia ,które teraz pokażę.

Zrobiłam kilka nowych pisanek i zrobiłam zdjęcia ,które teraz pokażę.
Zgłaszam moja pisankę na Wyzwanie Szuflady #6
http://szuflada-szuflada.blogspot.com/2013/03/wyzwanie-6-pisanki.html
