sobota, 13 września 2014

Już...

 za mną pracowity tydzień przygotowań do otwarcia wystawy "Kobieta wczoraj i dziś". Na tej wystawie prezentowane są prace członków Stowarzyszenia "Kanwa" z Łodzi i Stowarzyszenia " Lud-art "z Krakowa. Jest to nasza druga wspólna wystawa tym razem w Łodzi w Centralnym Muzeum Włókiennictwa, o tej pierwszej pisałam w czerwcu. Zapraszam serdecznie wystawa będzie czynna do 9 października.
Temat wystawy Kobieta wczoraj i dziś wydawał się nam interesujący.Kobiety od wieków twardo stąpały po ziemi,ale zawsze miały marzenia i pasje i chciały by świat wokół nich był piękny.Chcieliśmy pokazać jak podobne były te marzenia wczoraj i dziś.Wystawa przedstawia świat kobiet malowany igła i nitką na kanwie,na płótnie,ale tez innymi technikami.Pozdrawiam słonecznie wszystkich do mnie zaglądających.

10 komentarzy:

 1. Piękne, może zdążę bo wybieram się z dzieciakami do skansenu P. Agaty.
  Dodałaś ożywczej energii medalionowi. Piękne wykonanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy temat, szkoda,że nie obejrzę...
  Może napisz coś więcej ?

  OdpowiedzUsuń
 3. To będzie świetna wystawa, no cóż- daleko!

  OdpowiedzUsuń
 4. Z chęcią wybrałabym się ale za daleko. Na pewno będzie interesująca , temat kobiety zawsze jest na czasie i nie starzeje się. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lucy, wystawa na pewno bardzo interesująca, szkoda, że tak daleko:) Może pokażesz nam więcej zdjęć, to tak będzie jakbyśmy ją zwiedzali:) Buziak!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdjęcia wyglądają bardzo interesująco ale tylko rozdrażniły moją ciekawość dołączam się do dziewczyn i też wołam o więcej informacji izdjęć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow... Ależ apetytu narobiłaś. No kto wie... Może się uda wpaść i obejrzeć. Chciałoby się bardzo. :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jaka fajna inicjatywa!! Gratulacje!!!

  OdpowiedzUsuń