piątek, 6 marca 2015

Niespodzianki

jedna bardzo miła ,a druga taka sobie, a właściwie to też miła.
Pierwsza niespodzianka to prezencik od Małgosi http://czarymargo.blogspot.com/ ( przyleciał w dniu moich urodzin) śliczna filcowa broszka. Brałam udział w zabawie Filcowe Candy i Małgosia postanowiła przyznać nagrody dodatkowe i to jest jedna z tych nagród. Broszka w kolorach wiosennych i słodkości , niestety na zdjęciach nie ma słodkości nie udało im się dotrwać do sesji zdjęciowej. Margo- jeszcze raz bardzo dziękuję!!!
A teraz druga niespodzianka to śnieg , który padał wczoraj wieczorem i jeszcze dziś rano spokojnie sobie leżał na mojej działce,jakoś nie ucieszył mnie. Napisałam, że taka  sobie niespodzianka, bo w ogrodzie już zaczęły pokazywać się pąki na krzakach i wychodzą nieśmiało krokusy ,tulipany i pokazały się przebiśniegi to pomyślałam sobie ,że już może być tak pięknie kolorowo za oknem,a tu śnieg.
A z drugiej strony miła niespodzianka, bo z nieba leciały takie cudne duże płatki i można było je podziwiać. Czyli niespodzianka taka sobie , a właściwie miła , bo lubię jak takie piękne płatki sypią się z nieba.


 Tak było przed,a potem .....
 


 

 

8 komentarzy:

 1. Nagroda wiosenna i piękna, takie niespodzianki marcowe mamy raz słoneczko a raz śnieg;)pozdrawiam sobotnio;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne kolory ma broszka - wspaniały prezent - pozdrawiam Lucy serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne niespodzianki bo broszka śliczna a śnieg to w tym roku też wielka niewiadoma,było go u mnie tyle co na lekarstwo.Nie było nawet jak fotki cyknąć ,bo jak spadł w nocy to rano po nim śladu nie było.
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O jaki śnieg,a u nas słoneczko:)) Gratuluje niespodzianki,buziaki:))

  OdpowiedzUsuń
 5. To są ostatnie podrygi zimy , wiosna zbliża się wielkimi krokami. U nas parę dni temu też było biało. Sympatyczna broszka . Pozdrawiam i miłej niedzieli.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna broszka, można ją nosić na różne sposoby!

  OdpowiedzUsuń
 7. Te padające duże płatki śniegu piękne........ale chyba już bym nie chciała oglądać takich w realu.......hehe. Druga niespodzianka piękna, tak w ogóle i że to niespodzianie. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń