niedziela, 15 marca 2015

Nowy medalion

Jeszcze jeden medalion , który zrobiłam dodając barw grafice na bawełnie. Ten jest w kolorach stonowanych , szaro czarno niebieskości , ale też pojawił się mały akcencik ecru ( przez niektórych nazywany kremowym ) i różu. Te medaliony przypominają mi czasy moich babć, szczególnie babci Zosi i jej kamei. Takie klimaty możemy przybliżyć oglądając stare zdjęcia i teraz mam zamiar zasiąść przy kominku (  pięknie spokojnie palą się szczapy ,tworząc fajny klimacik ) i otworzę stary album i przeniosę się w ten świat w starym stylu. Ale jeszcze szybciutko pokażę  zdjęcia mojego medalionu.
Tutaj jeszcze trochę wiosny w moim ogrodzie.


15 komentarzy:

 1. Piękny medalion... Rzeczywiście w zupełnie starym stylu. I wiosnę już masz. Pozazdrościć :-) Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:)) Do Ciebie też zajrzy wiosna ,bo widać ,że już nadchodzi:)))

   Usuń
 2. Super medalion. Masz rację jest trochę retro , bardzo mi się podoba. Krokusy cudne u mnie jeszcze w pączkach. Pozdrawiam Lucy serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładny medalion masz rację przywołuje" stare czasy"

  OdpowiedzUsuń
 4. Medalion przepiękny, bardzo ładnie wykonany i ten stary styl;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niepowtarzalny i piękny medalion. Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię świat " w zupełnie starym stylu"...

  OdpowiedzUsuń
 7. Lucy, ja też lubię świat w starym stylu:) Piękny medalion, rzeczywiście jest w starym stylu:) Niepowtarzalny.Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo nietuzinkowy medalion , styl retro uwielbiam :) podobnie jak ogień w kominku i klimacik jaki się w domu tworzy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Lucynko, medalion wygląda jak kamea. Nie dziwię Ci się, że przypomina Ci babcię. Szarości i niebieskości bardzo mu pasują :)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń