wtorek, 10 listopada 2015

To już

wspomnienie. Mam na myśli  wystawę stowarzyszenia pt. "Dzieci ,dzieci...ach te dzieci", wczoraj pakowałyśmy nasze prace i wróciły razem z nami  do domów. Tak to jest ,że przygotowuje się dłużej wystawę,a rozbiera szybko....Pokażę trochę zdjęć z wystawy,żeby jeszcze pobyć w tym klimacie...Pozdrawiam jesiennie  wszystkich zaglądających do mnie :)))

11 komentarzy:

 1. No cóż... Wszystko co miłe szybko mija... Po zdjęciach sądząc fajna musiała być ta wystawa. A widzę, że i domki były... Gratuluję udziału, a i trochę zazdroszczę... Pozdrowienia :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dopiero teraz widać, jak dużo eksponatów zgromadzono na wystawie, a pomiędzy nimi Twoje dzieła Lucynko :) Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnóstwo fajnych rzeczy było na tej wystawie. Gratuluję raz jeszcze udziału. Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniała , kolorowa wystawa i bardzo wdzięczny temat. Miłego weekendu !!

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłam, widziałam. Piękna wystawa, gratuluje!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wystawa pięknie przygotowana .....ten pokoik rewelacja-było tak przytulnie, że chciałam tam na dłużej zostać. Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiekna wystawa, jestem pełna podziwu!

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna wystawa i prace na takim wysokim poziomie.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 9. Lucy, dziękuję Ci bardzo za odwiedziny w Zaciszu i ciepłe słowa:) Wystawa świetna, tylko pozazdrościć, A mój "sokoli" wzrok zauważył 2 wspaniałe koty siedzące na fotelu :) Pozdrawiam cieplutko. Ania

  OdpowiedzUsuń
 10. Pięknie było na tej wystawie, gratuluję! Cudne prace i tak ich dużo i wszystkie tak dopracowane!!! Wspaniałą jesteś organizatorką:)
  Pozdrawiam i całusy zostawiam.

  OdpowiedzUsuń