poniedziałek, 12 czerwca 2017

Tęsknota

za szumem fal i pięknymi odcieniami błękitu. Kocham morze zmieniające codziennie  kolor wody, żółty piasek plaży i muszelki ( choć najczęściej są małe , ale lubię je zbierać i ciągle nie mam pomysłu co z nimi zrobić). Bardzo lubię spędzać wakacje nad naszym morzem, ale w tym roku chyba nie uda mi się tam pojechać.Ucieszyłam się , że tematem nowego wyzwania u Danusihttp://danutka38.blogspot.com/2017/06/cykliczne-kolorki-2017.html jest kolor lazurowy, to zrobiłam mały naszyjnik, a właściwie taką obróżkę na szyję. Niestety koloru żółtego nie udało "przemycić " w tej pracy . Może Stefan przyjmie moje tłumaczenie, że lazurowy kojarzy mi się z morzem, a ono jak wiemy ma różne odcienie błękitu,a jak są fale to i kolor biały się trafi.

Cieszę się,że w tym miesiącu nie będę na ostatnią chwilę wrzucała Stefanowi swojego pomysłu,a już teraz to zrobię. Biegnę do Stefana mam nadzieję, że przełknie to moje "dzieło".
Pozdrawiam  słonecznie wszystkich zaglądających.

16 komentarzy:

 1. Jest lazurowo i jest pięknie :-)
  Szkoda,że nie przyjedziesz nad morze...
  Pozdrawiam serdecznie ...

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Lucy, Twoje prace są jak zwykle bardzo oryginalne:) Naszyjnik śliczny, prawdziwie morski. Cieszę się, że do mnie przyjedziesz, co prawda nie nad morze:)Buziak.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham morze.......i tęsknię za nim. Zrobiłaś śliczny naszyjnik. Bardzo mi się podoba, taki delikatny. Pozdrawiam gorąco:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny naszyjnik, bardzo oryginalny, świetny do letniej kreacji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękny naszyjnik idealny na lato, pozdrawiam Ania

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też kocham nasze morze !! Lucy, zrobiłaś przepiękny naszyjnik !!
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. może jeszcze w tym roku pojedziesz nad morze i wtedy ten piękny naszyjnik na pewno się przyda. Pasuje do wszystkich letnich kreacji. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny naszyjnik idealny do letniej sukienki. Nasze morze jest piękne może jednak uda ci się nad nie pojechać pozdrawiam cieplutko :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mnie też twój naszyjnik bardzo się podoba, jest taki eco. Myślę, że wszędzie można go nosić, nie tylko nad morzem. Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ładny naszyjnik. Mi też jest tęskno za morzem...

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawy i oryginalny pomysł, ślicznie się prezentuje ta obróżka.
  Przesyłam cieplutkie pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 12. Śliczny naszyjnik. Od razu widać morskie inspiracje. Taka odrobina morza na szyi :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Lucynko bardzo etniczny i morski naszyjnik. Pozdrawiam serdecznie 😊

  OdpowiedzUsuń