sobota, 1 sierpnia 2015

Już

następny miesiąc wakacyjny rozpoczyna swoje królowanie.W moim ogrodzie powolutku ,zegnają się z nami rośliny i trzeba będzie znów czekać rok na ich kwitnienie.ale niektóre zaczynają dopiero kwitnąć tak jak hortensja bukietowa,floksy.Cały czas pracują motyle ,pszczoły ,tylko żaby leniwie pływają w oczku i nie interesują  ich zmiany w moim ogrodzie.Przybiega też wiewiórka i sprawdza co się dzieje z jej orzechami czy już można je zajadać.W te gorące dni odpoczywa na pniach moich drzew w pozycji raczej dziwnej,ale jak jej tak wygodnie to dobrze.Moje małe poletko lawendowe też nie ma już kwiatów ,będą one zdobić mój dom.Pierwsze obrazki lawendowe już wiszą u mnie na ścianie,niestety zdjęcia nie bardzo oddają urok lawendy.Ale może to tylko moje wrażenie.

 Tutaj nawet spotkanie oko w oko z mieszkańcem mojego oczka wodnego. Pracowały dwa motylki ,ale jeden zdecydował się odlecieć... Moje małe poletko lawendy...

 Tak odpoczywa w te upalne dni odwiedzająca nas wiewiórka....

A to moje lawendowe obrazki.....
Pozdrawiam sierpniowo wszystkich zaglądających do mnie.

8 komentarzy:

 1. Witaj Lucy !! Jak pięknie u Ciebie !! Z przyjemnością pospacerowałam po Twoim ogrodzie! Podobają mi się zdjęcia wszystkich mieszkańców ogrodu zwłaszcza te z rudą łobuziarą !
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiewiórka mnie ubawiła, nie wiedziałam, że tak odpoczywa :).
  Obrazki są przeurocze, bardzo pomysłowe!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnych gości masz w ogrodzie:)) Kochana cudownej niedzieli życzę:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiewióreczka superowa, miły gość. Twoje lawendowe obrazki bardzo pomysłowe. Kwiaty piękne. Sierpień to jeszcze ciągle lato, ale już takie troszkę "smutniejsze"(niezależnie od pogody). Coraz więcej "gołych" pól, coraz mniej kwiatów, coraz krótszy dzień............zdecydowanie bardziej kocham wiosnę i pierwszą część lata, hehehe........Pozdrawiam cieplutko:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lawendowe obrazki PRZEPIĘKNE!
  A zdjęcia fantastyczne!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystko piękne; kwiaty w ogrodzie, motylki, żabcia, Twój lawendowy obrazek, ale odpoczywająca wiewiórka po prostu wymiata. Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj , byłam na wakacyjnych rozjazdach. Nadrabiam zaległości. Floksy uwielbiam za ich trwałość i zapach. Piękne zdjęcia. Pozdrawiam !!!!

  OdpowiedzUsuń